Akceptuj płatności wszędzie

Poznaj naszą wielofunkcyjną platformę płatności, która pomoże Ci rozwinąć biznes

  • Jedna platforma dla płatności omnichannel
  • Wszystkie popularne metody płatności
  • Bogaty dostęp do danych
  • Globalny zasięg
Image

Najlepsza technologia płatności dla każdego biznesu

W tradycyjnym modelu płatności transakcja przekazywana jest z bramki do systemu ryzyka, następnie do tzw. acquirera, czyli agenta rozliczającego transakcje kartami płatniczymi. Adyen zapewnia nowoczesną, kompleksową infrastrukturę dla płatności i łączy Twój biznes bezpośrednio z sieciami kart płatniczych (Visa, Mastercard, Amex i inne) oraz lokalnymi metodami płatności na całym świecie.

Wspieramy transakcje online, mobile i przez terminale płatnicze w ramach jednego globalnego systemu. Udostępniamy naszym klientom rozwiązania pozwalające na wdrożenie płatności omnichannel (sprzedaż wielokanałowa), zapewniając dostęp do bogatych informacji o kupujących, niezależnie od kanału sprzedaży. 

Omnichannel

Najlepsze doświadczenie klienta niezależnie od kanału sprzedaży.

Płatności online

Płatności online w jednym miejscu.
 

POS

Terminale płatnicze dla sklepów.
 

Platformy

Elastyczne rozwiązania płatnicze dla platform marketplace.

Łatwa ekspansja na nowe rynki

Jednym z najtrudniejszych aspektów prowadzenia biznesu poza granicami kraju jest dokładne zrozumienie lokalnego rynku i związanych z nim wyzwań. Czy większość klientów płaci online? Czy lubią robić zakupy w sieci tak samo, jak w tradycyjnych sklepach? Jakie metody płatności preferują?

Adyen to globalna platforma, oferująca kluczowe metody płatności i możliwość realizacji transakcji na całym świecie w ramach jednego kontraktu i jednej integracji. 

Sprawdź popularne metody płatności na całym świecie tutaj: 

Jedna globalna platforma

Wszystko, czego potrzebujesz do realizacji płatności online, mobile lub w sklepie. Wyeliminuj zbędne opłaty, umowy i pośredników. Skoncentruj się na rozwoju biznesu i na swoich klientach, dzięki jednej platformie dla wszystkich płatności.

Image

Zapewnij najlepsze doświadczenie klienta

Pozytywne doświadczenie klienta wymaga zaoferowania szerokiego wachlarza metod płatności. 

Stwarza konieczność akceptacji płatności online, mobile i oferowania elastycznej polityki zwrotów. Istotne jest rownież zapewnienie spójnego doświadczenia dla klientów omnichannel.

Płynny przepływ płatności jest częścią DNA naszej globalnej platformy płatniczej.

Wgląd we wszystkie kanały sprzedaży wzbogacony o dane z transakcji

Zgromadź dane o swoich klientach i ich preferowanych metodach płatności korzystając z jednego raportu o wszystkich transakcjach globalnie. Bogate informacje o zachowaniu klientów umożliwią Ci podejmowanie lepszych decyzji biznesowych.

„Dane o płatnościach naszych klientów są bardzo cenne, a sposób w jaki Adyen je dla nas analizuje jest ogromnie pomocny”

Dennis Friemerding, Team Lead Payments, FlixBus

Zobacz co nasi klienci mówią o Adyen

3D Secure 2.0: nowe rozwiązanie dla PSD2

W jaki sposób uwierzytelnienie 3D Secure może pomóc w podniesieniu liczby zatwierdzonych transakcji i zaoferowaniu najlepszego doświadczenia online dla klientów.

CASE STUDIES

Wskazówki od Spotify

Rozmowa z Andym Wigganem, szefem ds. płatności i konwersji w Spotify, na temat rozwoju, zadowolenia klientów i optymalizacji płatności.

GROWTH

FlixBus: Droga do międzynarodowej ekspansji

Od Monachium aż po Manhattan, na przestrzeni  zaledwie 6 lat, FlixBus objął swoją działalnością nie tylko różne kraje, ale i całe kontynenty. Zobaczcie, jak tego dokonali z pomocą platformy Adyen.

CASE STUDIES

Oriflame: globalna ekspansja z jednym kontraktem

Rozmowa z Marcusem Fogelem, globalnym dyrektorem Online w Oriflame, o tym co wpłynęło na wybór Adyen na swojego partnera w zakresie płatności online.

Napisz do nas

Are you looking for test card numbers?

Would you like to contact support?